LULZIM JASHARI vs EL DORADO - It's My Love | Agon Gashi

1 Просмотры
Издатель
- Video e It's My Love:

LIKE & SUBSCRIBE per me shume video!
Dhe nese doni te me mbeshtesni ne Item Shop te Fortnite, perdoreni kodin: "agonmagic" [AD]

- Per t'u bere pjese e kanalit tim si pLLuss, bashkangjituni ne kete link:

- Discordi im:
- Twitchi im:
- PayPali im:

- Nese doni t'me shtoni si shok ne disa rrjete sociale, ja linkat:
● Facebook:
● Instagram: agonmagic
● Snapchat: agonmagic
________________________________________________
Montazhi: Agon Gashi
E xhiruar me: Logitech C922
Ekrani i xhiruar me: OBS Studio
E edituar me: Adobe Premiere CC

FALEMINDERIT PER SHIKIM!

- Music By:
Dyalla - People Say -
Soundcloud -
Facebook -
Twitter -

#AgonGashi
Категория
Фильмы
Комментариев нет.